Lekcja w-f w Parku Trampolin Jumping Place

Dnia 07.12.2018 roku uczniowie klasy Vb wraz z opiekunami zebrali się przy Szkole Podstawowej w Lubiewie i pojechali autobusem do Terespola, a następnie  pociągiem do Bydgoszczy, gdzie mieli zarezerwowaną lekcję w-f w Parku Trampolin Jumping Place. Uczniowie mieli do wykonania kilka zadań: m.in. samodzielnie kupić bilet u konduktora oraz w kasie biletowej, w Mac Donaldzie zamówić jedzenie oraz rozwiązać kilka zadań matematycznych nawiązujących do wycieczki. Wszyscy  świetnie poradzili sobie z zadaniami. Nie lada atrakcją była podróż tramwajem miejskim od miejsca posiłku do Dworca Głównego. Wycieczka częściowo współfinansowana była ze Stowarzyszenia na Rzecz Szkoły w Lubiewie „Szkoła z Pomysłem” w ramach współpracy z PZU Fundacją Projektu Aktywnie-Kreatywnie z Niepodległą.

Post Author: szkolazpomyslem