ZBIÓRKA NA OGRÓD SENSORYCZNY

Dzięki środkom w ramach grantu Partnerstwa „Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie” pozyskanego przez nasze Stowarzyszenie na rzecz Szkoły w Lubiewie “Szkoła z pomysłem” mamy możliwość zbudowania ogrodu sensorycznego na terenie naszej szkoły.
Ogród sensoryczny to taki, gdzie wszystkie nasze zmysły są pobudzane, gdzie nie jesteśmy tylko biernymi obserwatorami, ale również możemy dotknąć, posmakować, usłyszeć i powąchać otaczającą nas roślinność.
Ogród ten pełni także funkcję terapii dla dzieci niepełnosprawnych.

Całkowity koszt inwestycji to 33 000 zł. Pozyskana dotacja z grantu Partnerstwa “Lokalnej Grupy Działania Bory Tucholskie” to 26 000 zł. Do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędny jest wkład własny w kwocie 7000 zł. Zebrane środki przeznaczymy na budowę strefy dotyku.
Wierzymy, że pomożecie nam spełnić marzenia dzieci.
Mamy nadzieję, że dzięki Wam uda nam się zrealizować projekt.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W ZBIÓRCE, PONIŻEJ ZNAJDZIECIE PAŃSTWO LINK DO WPŁAT: