WILKOWICE – 1.07.2015 r

Po  raz  kolejny  grupa  kolonistów  miała  możliwość  wyjazdu  na  dziesięciodniowe kolonie  do  Bystrej.  Odbywają  się  one w  ramach  wymiany  miedzy  szkołami gminy  Wilkowice i  gminy  Lubiewo.   Organizatorem  koloni  jest  Stowarzyszenie  na  Rzecz  szkoły  w  Lubiewie  „  Szkoła  z  pomysłem”  Program  tegorocznych  kolonii  jest – zresztą   jak  zawsze –  bardzo  atrakcyjny.  Przyniesie  jego  uczestnikom  wiele miłych  wrażeń  i  niesamowitych przeżyć.    Pogodę  również  zamówiliśmy  odpowiednią.

Z  wielką  niecierpliwością  wczesnym  rankiem  wyruszyliśmy  w  drogę.  Wesoły  autobus  bezpiecznie  prowadziła  pani  Anita.  Na  miejsce  dotarliśmy  około godziny  1700.   Po  drodze  zjedliśmy  mała co nieco w  Macdonaldzie w Piotrkowie  Trybunalskim.   Po  przybyciu  na  miejsce  czekała  nas pyszna  obiadokolacja i  serdeczne przywitanie.  Pozostały  czas  spędziliśmy  na  zakwaterowaniu    i  zajęciach  sportowych.