Wyjazd uczniów Szkoły Podstawowej w Lubiewie do Parku Wodnego w Świeciu

Dnia 18.01.2020 r. odbył się wyjazd uczniów Szkoły Podstawowej w Lubiewie do Parku Wodnego w Świeciu. Dzieci miały okazję uczestniczyć w zajęciach dla początkujących z nauki pływania oraz w zajęciach sportowo – rekreacyjnych. W zamian za udział w zajęciach poprowadzonych przez Pana Prezesa WOPR – Franciszka Trzcińskiego dzieci otrzymały dyplomy od Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Chełmnie. Miło było patrzeć, że dzieciom uśmiechy nie schodziły z twarzy. Cały ten wyjazd był podsumowaniem zrealizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Szkoły w Lubiewie „Szkoła z Pomysłem” projektu współfinansowanego przez Fundację PZU „Młodzi niepełnosprawni, sprawni z Fundacją PZU”. To już drugi taki nasz projekt. Dzięki Fundacji PZU, dzieci miały możliwość bezpłatnego korzystania w różnego rodzaju zajęciach, warsztatach oraz wycieczkach. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w projekt no i również dzieciom, bo bez nich ten projekt nie miałby sensu.

Post Author: szkolazpomyslem