Mikołajkowy Kącik Animacyjny

Co tu się działo!
Dnia 6 grudnia odbył się na Sali gimnastycznej w Lubiewie „Mikołajkowy Kącik Animacyjny”, gdzie uczestniczyło ok. 60 dzieci oraz ich rodzice. Dzieci mogły zjeżdżać na zamku dmuchanym, jeździć na rajderach, poukładać z wielkich klocków budowle, pobawić w suchym basenie z kulkami w Sali sensorycznej oraz inne zabawy przeprowadzone pod nadzorem Pani Karoliny Przybysz. W tym czasie odbyły się również zajęcia taneczno – ruchowe przeprowadzone przez Panią Paulinę Rewolińską. Odwiedził nas również Święty Mikołaj, który rozdał wszystkim dzieciom słodkie prezenty. W kąciku dla rodziców dostępna była kawa, herbata, ciasta, woda, napoje, cukierki oraz soki z świeżo wyciskanych owoców. Dziękujemy Bardzo za wsparcie finansowe oraz rzeczowe Przewodniczącej Rady Gminy w Lubiewie Pani Zofii Reszka, Pani Wójt Gminy Lubiewo Joannie Jastak oraz Pani Weronice Łepek – Kierownikowi Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubiewie. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie na Rzecz Szkoły w Lubiewie „Szkoła z Pomysłem”.

Post Author: szkolazpomyslem