Gala podsumowująca projekt

Dnia 7 czerwca w Szkole Podstawowej w Lubiewie odbyła się wraz z dniem dziecka gala podsumowująca projekt „Aktywnie – Kreatywnie z Niepodległą”w ramach współpracy z Fundacją PZU. Nauczyciele prowadzący zajęcia z projektu zaprezentowali przebieg swoich zajęć. Pani Kaniowska Agnieszka przeprowadziła warsztaty ze Slime, Pani Małgorzata Porożyńska przestawiła eksperymenty chemiczne, pan Gulatowski Goman przygotował z uczniami przekąski. Podczas gali klasy czwarte oraz klasa pierwsza miały możliwość obejrzenia przedstawień oraz tańca przygotowanych przez uczniów klasy „0”, II, III. Na boisku szkolnym odbywała się zumba i wiele wiele innych atrakcji. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tej uroczystości.