Wycieczka do Rancza w Ostrowitym w ramach programu współpracy PZU Fundacja

Dnia 01.03.2019 roku odbyła się wycieczka do pięknego Rancza w miejscowości Ostrowite. Zwierzęta, zamieszkujące gospodarstwo były bardzo przyjazne dla ludzi. M.in. spotkaliśmy tam: konie, lamy, kozy, owieczki, pawie oraz zwierzęta domowe. Uczestnicy mieli okazję wspólnie spędzić czas, dokarmiać zwierzęta łącząc to ze świetną zabawą. W trakcie pobytu mieliśmy  również ognisko, przy którym mogliśmy wspólnie upiec kiełbaski. Skorzystaliśmy również z placu zabaw, aby wykazać się aktywnością fizyczną. Na zakończenie wycieczki chętni mieli okazję przejechać się na koniu. Wyjazd został sfinansowany ze środków dotacji w ramach współpracy z PZU Fundacją. Projekt dobiega końca, ale mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję współpracować z Fundacją . Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział.

Post Author: szkolazpomyslem